7 December, 2021

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jakie są najgorętsze start-upy Bitcoin (np. Start-upy kryptowalut, takie jak Ripple, również się liczą)?

Moje ulubione start-upy Bitcoi

Bitgo - Bito pozwala stworzyć bezpieczny portfel Bitcoin. Portfel, który tworzysz, to portfel multisig, Bitgo zachowuje jeden klucz prywatny, generujesz drugi, który powinien być przechowywany w chłodni, trzeci, którego używasz do podpisywania transakcji i możesz dodać tyle osób, ile chcesz aby byli sygnatariuszami. Za pomocą klucza, który ma Bitgo, możesz określić zasady / warunki, które muszą zostać spełnione, aby Bitgo mógł podpisać transakcję. Pracuję dla Bitcoin Exchange, a niektóre zasady, które wprowadziliśmy, to: transakcje powinny być podpisywane tylko, jeśli pochodzą z określonego adresu IP, a transakcje powinny być podpisywane tylko, jeśli są poniżej określonej kwoty. Napisałem dłuższy post na blogu, dlaczego zdecydowaliśmy się zabezpieczyć nasz gorący portfel za pomocą BitGo.

Jeśli chciałbys linka pisz do mnie na email [email protected]

Jak dla mnie to coloured coins:

głównym założeniem projektu Kolorowe monety jest to, że będziesz mógł zastosować wartości drugorzędne do niektórych bitcoinów w łańcuchu bloków bitcoin. Te drugorzędne wartości mogą być następnie wykorzystane do stworzenia zupełnie nowych walut cyfrowych, które są wspierane przez aktywa świata rzeczywistego. Załóżmy na przykład, że masz w domu trochę złota. Możesz hipotetycznie wziąć 5 satoshi (0,00000005 BTC) i powiedzieć, że każdy z nich jest równy jednemu gramowi złota, które trzymasz w domu. Następnie możesz wymienić 5 satoshi wspartych jednym gramem złota na zdecentralizowanej wymianie w Chromawallet. Oznacza to, że możesz natychmiast wymienić złoto na bitcoiny, dolary, euro lub dowolną inną walutę użytkownika utworzoną w Chromawallet. Kolejnym i być może jeszcze bardziej ekscytującym przykładem jest tworzenie akcji w firmie na blockchainie za pomocą kolorowych monet. W tej sytuacji wziąłbyś 1000 satoshi lub dowolną liczbę akcji, które chcesz utworzyć w swojej firmie, i powiedziałbyś, że te 1000 satoshich jest teraz równe jednej akcji Twojej nowej firmy