27 October, 2021

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jaka jest najlepsza giełda kryptowalut?

Witam. Mam pytanko która z giełd jest najlepsza, najstabilniejsza oraz posiada najmniejsze opłąty transakcyjne na rynku w tym momencie? Z góry dzięki za szybką odpowiedź. Chce zainwestować w bitcoina póki kosztuje on tylko 8 tysięcy 🙂 pOZDRAWIAM

Nigdy nie miałem żadnych problemów z BINANCE i HUOBI

Nie sądzę, aby krytowaluty były tutaj niemozliwe do zhakowania, ponieważ ten rodzaj inwestycji  jest bardzo ryzykowny i wszyscy wiemy, że z wysokim ryzykiem wiąże się duża odpowiedzialnośc.

Widzę zbyt wielu ludzi obwiniających innych i  za utratę monet. Tak więc w schemacie rzeczy musisz być odpowiedzialny za swoje monety, gdy je kupisz. Pomyśl o tym, jak  stać się własnym bankiem.

Więc kiedy kupisz monety, przechowuj je w portfelu COLD OFFLINE. Dla początkujących wygląda to na pendrive USB i przechowujesz w nim swoje monety offline. Technologia ta jest o wiele lepsza, niż \kiedy kupiłem swoje pierwsze krypto monety w 2010 roku. Dlatego polecam, aby po zakupie monet przenieść je z giełdy do sprzętowego portfela offline za pomocą czegoś takiego jak Trezor lub Ledger NANO S.

Osobiście wolę Nano S. Bardzo dobry i niezawodny, aby Twoje monety pozostały bezpieczne.

Jeśli masz jeszcze jakieś problemy pisz do mnie na email [email protected]

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze mną na quora, a chętnie pomogę.

Ja ze swojej strony polecę giełdę bitbay.pl - najlepsza polska giełda powstała w polce jak do tej pory. O jej reputacji mogą świadczyć setki tysięcy zarejestrowanych aktywnych użytkowników.

A ja polecam bittrex jeżeli chodzi o trading nie ma nic lepszego aktualnie na rynku