7 December, 2021

Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Czy rynek kryptowalut umiera?

Witam. Zauważyłem że od odstatniej bańki kiedy to bitcoin urósł do 20 tysięcy dolarów nic się zabardzo na rynku nie dzieje. Cena jest praktycznie ciągle taka sama. Myślicie że to jest czas kiedy kryptowaluty umierają? Czy powinienem pozbyć się swoich krypto i zainwestować w coś innego na przykład nieruchomośc, co da mi stały miesięczny zysk?

Dzieki i pozdrawiam.

Hypeu już nie ma ...

Jak rok temu, kiedy bitcoin osiągnął około 10 000 $ i wszyscy zaczęli go kupować, ponieważ słyszeli historie ludzi, którzy kupili mnóstwo bitcoina, gdy mieli zaledwie 2 $, a nastolatki stają się milionerami itp.… Wielu ludzi się bogaci, więc twoi przyjaciele, rodzice, koledzy z klasy, dziadkowie, sąsiedzi WSZYSCY wpłacili pieniądze na Bitcoin, co ostatecznie podniosło cenę do ~ 18 000 $… Następnie wszyscy ludzie, którzy wiedzieli, co robią, sprzedawali / handlowali monetami, co spowodowało spadek ceny do około 6000 USD.

ze względu na tych z  tzw. ulicy, którzy kupili monety (naprawdę wszelkiego rodzaju), ich wartość wzrosła, więc ci, którzy mieli już trochę przed rozpoczęciem hossy, mogli wypłacić pieniądze.
Teraz, gdy hossa się skończyła, żadna przypadkowa osoba tak naprawdę nie rzuca już na to z dużymi pieniędzmi, co pozostawiło prawie każdego wielkiego gracza na rynku kryptowalut martwym / zablokowanym wokół pewnej ceny, minął rok, odkąd bitcoin faktycznie przekroczył 10.000 $…

Ludzie się nauczyli, że waluty, które aktualnie instnieją, tak naprawdę nie urosną do nieobliczalnych rozmiarów w najbliższym czasie, więc ta tak zwana ulica tak naprawdę nie musi spieszyć się z kupowaniem czegoś na tajemniczym dla nich rynku

Ludzie powiedzą: „Lepiej kup je, póki możesz”, „Pośpiesz się, zanim ceny staną się zbyt wysokie”, „Bitcoin osiągnie 150 000 $ za 3 lata”, „To dobra inwestycja” - Nie prawda, to potencjalnie dobra inwestycja. Prawda jest taka, że ​​ludzie chcą rozpowszechniać informacje na temat tych rynków, aby wygenerować hype, który Bitcoin miał w zeszłym roku tylko po to, aby sprzedawać swoje coiny i zarabiać pieniądze, podczas gdy wszyscy, którzy uwierzą w ten hype, są popieprzeni… ponieważ mnóstwo ludzi będzie sprzedawać lub wymieniać swoje krypto wiedząc, że spowoduje to spadek na  rynku, aby mogli wrzucić jeszcze więcej pieniędzy, gdy ceny znów będą niskie.

Jeśli chcesz zainwestować w krypto, włóż pieniądze na mniejsze, takie jak Ripple, Ethereum Classic, TRON, ADA itp. W ten sposób możesz kupić całą monetę za około 15 $ (niektóre mają mniej niż 1 $) usiądź i poczekaj kilka miesięcy do roku, aż ostatecznie ceny wzrosną.
Osobiście: w zeszłym miesiącu zainwestowałem 60 USD w ETC i osiągnąłem zysk w wysokości 2 USD. Cena ciąglesię zmienia, szybko rośnie i spada.